KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14534001
nr 1453 4001
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Roman". Signerad, numrerad 11/50, Giclee fine art. Bildmått: 60x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x42 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
300 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:17:04